Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU Online ( 2006)

3 posters

Go down

MU Online ( 2006) Empty MU Online ( 2006)

Писане  Хриси Нед Ное 21, 2010 11:36 am

MU Online ( 2006) Banniere
История
MU Online е 3D MMORPG игра, произведена от корейската компания "Webzen". "Webzen" e собственик на играта и държи правата за абсолютно всички ОФИЦИАЛНИ сървъри.Компанията създател отново има честта да стопанисва глобалния сървър на своята популярна игра, считано от юни 2009.

Webzen обявяват, че започват разработването на продължението на "MU Online" - "MU2", което се очаква да излезе до края на 2010 г. Създателите на едно от първите MMORPG-та, "MU Online", ще заимстват някои елементи от него и за продължението като удобен и лесен UI, но същевременно ще се опитат да предложат на играчите бляскава комбинация от quests, игрови свят, 3D графика и нови умения и какви ли още не изненади. "MU2" ще използва "Unreal 3 Engine".
Герои
С въвеждането на "Summoner" в "MU Online", играчите вече могат да избират между 4 начални и 2 специални героя:
Dark Knight - Рицарите започват своите битки от "Lorencia". Те са едни от най-силните герои в играта.
MU Online ( 2006) Geroi_DK
MU Online ( 2006) Dk_grtdragon

Dark Wizard - Магьосниците притежават мощни магии, с които защитават себе си и континента "MU".Произхождат от древното кралство "Arka". Започват своята борба със злодея "Lord Kundun" от "Lorencia".
MU Online ( 2006) Dw
MU Online ( 2006) Img_mu_venom_mist

Elf - Приключенията им започват в "Noria". Елфите се развиват като стрелци (Agility Elf) или като "Buffers"(Energy Elf).
MU Online ( 2006) Geroi_elf
MU Online ( 2006) 27094537

Summoner - Красивата лилавокоска започва своите приключения в "Elbeland" (новата карта в MU Season 3). Тя научава специални могъщи магии, има нови set-ове, всеки един от които придава различен оттенък на косата й. Към тях са и новите й оръжия, всяко от което е по-мощно от предишното.... Като "Summoner", героинята има и собствени призоваващи чудовища (Samut, Neil, Lagle), които могат да бъдат upgrade-вани до +13 !!! Quest-овете: На 150 level изпълнява quest както и останалите 3 начални героя, за да се превърне в "Bloody Summoner". На 220 level също има специален за нея quest. От 380 до 400 level - изпълнява questove, докато най-накрая достигне до "Dimension Master".
MU Online ( 2006) Armas-Summoner-mu-vixio-season-4
MU Online ( 2006) Aura

Magic Gladiator - Когато някой от героите стигне 220 level. Гладиаторите могат да се развият като магьосници или бойци.
MU Online ( 2006) Mg
MU Online ( 2006) Volcano

Dark Lord - Когато някой от героите стигне 250 level. Призовава могъщите "Dark Raven" и "Dark Horse".
MU Online ( 2006) Geroi_darklord
MU Online ( 2006) Pegasus

Таланти
Специално "Дърво на талантите" е въведено в Сезон 3. Талантите са 4 на брой, а магиите към тях - безбройно много. На 400 level от това "Дърво на магиите" се получава специален skill, уникален за всеки един герой.



MU Online ( 2006) Fanart__Global_MU_online_by_cheatingly
Хриси
Хриси
Admin
Admin

Join date : 21.11.2010
Age : 30

https://networld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

MU Online ( 2006) Empty Re: MU Online ( 2006)

Писане  Белов Чет Ное 25, 2010 8:29 pm

Аз, като не толкова добър играч на MuOnline, намирам поста за добре написан бравоо Razz Razz
Белов
Белов
Новак
Новак

Join date : 21.11.2010

Върнете се в началото Go down

MU Online ( 2006) Empty Re: MU Online ( 2006)

Писане  bLind Чет Ное 25, 2010 10:12 pm

Белов ако ти си човека за който те мисля ти "не можеш да играеш" МУ
bLind
bLind
Spammer
Spammer

Join date : 22.11.2010
Age : 31
Местожителство : Тук-там

Върнете се в началото Go down

MU Online ( 2006) Empty Re: MU Online ( 2006)

Писане  Белов Пет Ное 26, 2010 2:06 pm

ами не знам Smile ако ти си човека който аз мисля знам че знаеш че "немога да играя" МU Very Happy Very Happy
Белов
Белов
Новак
Новак

Join date : 21.11.2010

Върнете се в началото Go down

MU Online ( 2006) Empty Re: MU Online ( 2006)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите